Słodycze zamiast kwiatów na ślub – czemu nie?

90dnidoeko

Ślub to spore wydarzenie w życiu. Jedno z piękniejszych, przeważnie jedyne w swoim życiu. W tym wydarzeniu biorą udział osoby z rodziny i znajomi. W prezencie Państwu Młodym wręcza się kopertę lub prezent, a do tego często kwiaty. Niestety te kwiaty szybko traciły na wartości i zajmowały wiele miejsca. Z biegiem lat powoli wchodziła moda na upominki zamiast kwiatów.

Wiele Par wręczając, zaproszenie prosi, aby zamiast kwiatów przynosić maskotki, zdrapki, wino, książki, przybory szkolne, płyty muzyczne czy słodycze. Jest to moim zdaniem super pomysł, praktyczny i lepszy niż te kwiaty. Państwo młodzi też informują o tym w zaproszeniu, wplątując to w jakiś wierszyk ładny. 

Zauważyłam, że najczęściej zamiast kwiatów Państwo Młodzi życzą sobie słodycze. Potem mogą osłodzić sobie nimi życie w złych chwilach lub oddają je dzieciom w domach dziecka, gdzie na słodycze nie ma funduszy. Z radością zostają takie upominki czy inne przyjmowane w takich miejscach.

Słodycze mają przeważnie długą datę ważności. Przepiękne zapakowane w różnych postaciach i smakach. Każdy znajdzie coś dla Państwa Młodych praktycznego i funkcjonalnego. Można je także kupić na specjalne zamówienie z dedykacją dla Młodych. Na naszym rynku z biegiem lat powstają nowości, które często wykorzystuje się w takich upominkach. Im nowsze technologie i sprzęty tym większy wybór takich produktów o różnych wizerunkach, smakach i wielkości.

Problem jednak jest w okresie dni letnich, gdy temperatura jest dosyć spora. Czekoladowe słodkości szybko topią się i w taki dzień robią się kłopotliwym prezentem. Ale większość miesięcy w roku jest chłodnych, gdzie takie prezenty śmiało mają sens. Niektóre czekolady są specjalistyczne, że nie powinny się topić, ale pewnie wtedy nie smakują tak dobrze, jak te nasze tradycyjne. 

Najczęściej kupuje się na takie okazje słodycze:
– bombonierki
– czekoladki
– czekolady
– kosze z słodkościami
– serca czekoladowe
– bukiet z czekoladowych róż
– bukiet z lizaków
– wiele innych pomysłowych słodkości w różnej postaci

Na takie okazje w sklepach stacjonarnych lub internetowych, każdy znajdzie coś wyjątkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Cukierki Fini Boooom Vampire z gumą owocową - doskonałe na halloween!

Jeśli lubisz Halloween, to z pewnością bardzo się do niego przykładasz, aby wypadło doskonale, a dzieciakom nie zabrakło słodyczy. Bardzo ważna rolę, odgrywają wszelkie ozdoby, które zachwyca nie tylko dzieciaki, ale także sąsiadów. Zazwyczaj wykorzystuje się dynie do robienia ozdób na to święto. Jednak nie każdy ma, co roku czas […]